| deniku202 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. De Craciun am primit un Samsung Galaxy Express 2 si dupa 2-3 saptamani cand ma jucam mereu bazaia, tiuia si facea ca un radio care nu prinde postul laughing) Iar dupa aceia cand sterg paginile nu mai face dar tot continuie putin cand ma uit pe YouTube sau vorbesc la telefon.Trebuie sa il las mult in pace pana nu mai face asa. Chiar nu stiu ce are. Oare este din cauza ca am descarcat niste jocuri mai demult de pe Mobogenie? Spuneti-mi va rog care este motivul. Oricum maine ma voi duce la cei de la Vodafone sa il repare.

1 răspuns:
| Tpufan123 a răspuns:

Cred ca e de vina sistemul de operare, ai făcut cuva update la versiunea mai noua a sistemului?
I ori ce caz, te rezolva cei de acolo, de la vdf.