| gabi45 a întrebat:

Se merita sa trec de la windows 7 32 biti la 64 biti?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Daca ai macar minim 8 giga de memorie RAM ar merita. windows 7 pe 64 de biti merge cu minim 4 giga de ram. te-ar ajuta in aplicatii care cer foarte multa memorie ram cum ar fi editare foto-video prelucrari imagini, etc. deci retine, fara macar 4 giga de RAM win 7 pe 65 biti nu iti va merge, deci nici macar sa nu incerci!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Atat timp cat nu te ocupi de grafica (photoshop, autocad etc.) sau nu ai mai mult de 4 gb nu se merita.