| IftimiSebastian a întrebat:

Se Poate fac un cd bootabil cu back-up adica sa bootez de pe cd cand pornesc pc?
Am o problema cand citeste hardul cand nu citeste.El imi cere sa ii dau backup.Da problema cea mai mare este ca nu imi citete de fiecare data hardul.Cand deschid pc imi da o eroare: ``SMART FAilure Predicted on Hard disk ST9160821AS-(S1)
WARNING:Immediately back-up your data and replace your hard disk drive.Afailure may be imminent.
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Sfatul meu e sa iti salvezi ce ai important pe hard deoarece cat de curand o sa iti cedeze de tot si cumpara-ti un hard nou.

1 răspuns:
| viooiv a răspuns:

Atenti! HDD-ul tau e pe "MOARTE"Salveaza tot ce ai important si schimba HDD.