| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa fi sters un program de la add/remove si sa nu mai am un sunet. ce trebuie sa instalez?

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Pai daca nu mai ai sunet ai sters driaivarele de sunet instaleaza iar draivarele de sunet si isi va reveni

| alexdop21 a răspuns:

In add/remove programs poti sterge orice din pc-ul tau, inclusiv placa de sunet. Cel mai bine cauta cd-urile pc-ului si reinstaleaz-o, iar daca nu merge cauta pe net asa
{numele pc-ului tau, cateva date despre el } si la sfarsit pune asa sound driver

Laur
| Laur a răspuns:

Clik dreapta pe My Computer, alege Properties, apoi Device Manager si vezi daca ai o bulina galbena cu semnul exclamarii in dreptul placii de sunet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai sters cumva placa sau driverul de sunet.