| anonim_4396 a întrebat:

De ce naiba imi spune ca e un program sters si cand vreau sa-l instalez nu ma lasa?! L-am sters din Add or Remove Progams at wits' end

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din câte intuiesc(că ai pus cam ambiguu întrebarea) e vorba de o aplicaței ce ai șters-o(un trial cel mai probabil) și acum vrei s-o reinstalezi și nu te lasă.Nu e suficient să dezinstalezi aplicațiile din add or remouve, deoarece mai rămân urme ale acestora în regiștrul windows-ului(în special), în programs files, și în applications data. Dacă vei șterge și de acolo folderele/key-urile din registru, te va lăsa s-o instalezi.Aș aîi cinstruit(prost) creația Microsoft-ului

| R100 a răspuns (pentru DeyCj):

E vorba despre Yahoo Messenger...nu mai stiu ce sa fac de cateva zile, nu imi merge straight face

| R100 a răspuns:

Programs *