| T0X1kSkuLL a întrebat:

Spuneti-mi niste exercitii care imi intaresc bratul pentru skandenberg.

Răspuns Câştigător
| Laura78 a răspuns:

Gasesti aici unul: http://www.csid.ro/......r-5795565/

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. tractiuni cu fat gripz
2. izometrie ( mai multe exercitii )
3. rotatori cu prosop si discuri
4. ramat cu priza groasa
5. tractiuni cu incheietura indoia

Si CEL MAI BUN: antrenament 1 ora la masa speciala de skandenberg, cu oameni mai tari decat tine.

Du-te la un club de skandenberg. Cu exercitii normale de sala nu faci mare lucru.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu iti trebuie doar brate. Tot corpul lucreaza in acest "Sport".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asta cel mai mult te ajuta flotarile. Fa cate trei serii pe zi si in cateva saptamani vei vedea rezultatele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Flotari pentru skandenberg? Poate doar daca faci push, dar nici atunci...