| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, nick-uri cu numele Alex, Alexandru...si cu orice alte nume.dar sa fie misto, cine imi spune, primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| PokemonPew a răspuns:

Alexander, Alejandro, Alexx, Sandel, Allexutzu, Alecs, Alexel, Andru, Alexievici, Alexis. Cam atata stiu. Funda?

| RockOrNothin a răspuns:

Alexperience (Alex+ experience)
4l3x4ndru
@l3cs
Alexandru_Macedon
AbLmEfXy
AbLmEfXyAbNoDeRsUv

pentru ultimele două ar trebui să citești literele mari ( litera mare reprezintă o literă din numele tău iar cea mică de după ea, următoare din alfabet. Ex: Lm = L, M, N,...)