| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un program care deschide formatul (. dll) MULTUMESC!

7 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Ai rundll32.exe in windows pentru a rula dll, dar ma indoiesc ca vrei sa faci asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Pisla a răspuns:

Nu cred ca vrei sa intri prin fisierele dll pentru ca aceste fisiere sunt librariile cu ajutorul carora aplicatii ruleaza in windows. fiecare aplicatie are propriile librarii. in concluzie, sfatul meu este sa nu umbli in ele, decat in cazul in care esti un adevarat guruhappy. daca totusi chiar vrei sa vezi, poti cauta pe net DLL Export Viewer.

| DIMAPANTA a răspuns (pentru Pisla):

Multumesc eu vreau sa deschid fisierul (client.dll) din jocul css

| monstrulet a răspuns (pentru DIMAPANTA):

Doar hl2.exe stie cum sa foloseasca client.dll, tu nu prea ai cum sa-l deschizi. Si daca il deschizi n-o sa vezi nimic inteligibil in el. Tu ce cauti de fapt?

| DIMAPANTA a răspuns (pentru monstrulet):

Eu si niste prietenu dorim sa schimbam jocul hl2 avem deja editat 50% din joc dar nu putem sa deschidem mapele pentru editare...Prietene nu stiu daca ma intelegi ce vreau sa spun

| monstrulet a răspuns (pentru DIMAPANTA):

Dar mapele nu se afla in client.dll. Mapele se afla in hl2/maps sub formatul.bsp, ai nevoie de un bsp decompiler ca sa le poti deschide cu hammer pentru a fi editate