| Voroneanu_Raymond_1992 a întrebat:

Stie careva o cartela sim in Austria cu internet nelimitat?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Pai, sunt mai multe: Vectone, Drei3, A1 insa conteaza ce oferta activezi. Internetul nelimitat este undeva la 30 euro / luna! Trebuie sa vezi cam cat folosesti si poti activa oferte mai mici! Daca imi scrii pe e-mail-ul fericire_carolyne@yahoo.com iti pot atasa pentru Vectone toate ofertele si te poti orienta, apoi sunt 2 variante: incarcare si activare de pe net, atunci platesti cu cardul (mai ieftin!) sau cu cod de pe tel. (putin mai scump!). Eu am codurile doar pentru tel. insa de pe net www.vectonemobile.at vezi diferentele. Numai bine!

| Voroneanu_Raymond_1992 explică (pentru Caro34):

Mi-am luat de la A1! Mersi.

| tury_4812 a răspuns (pentru Caro34):

Păi nu pot sa va trimit mail, nu puteti sa ma ajutati aici

3 răspunsuri:
| Ion_Stelian_1964 a răspuns:

Îmi spui și mie te rog cum ai procedat ci A1 și eu vreau net nelimitat