kittyalexandra
| kittyalexandra a întrebat:

Ştie cineva unde pot dona nişte haine în Alba Iulia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vre sa doneze pentru case de copii din toate localitatile va rugam sa va adresati telefonic: 0734682806 pentru a ajuta copii orfanii

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra explică:

@shadow - nu vreau să iau bani pe ele. Doar că hainele sunt bune (unele noi sau aproape noi) şi mă gândeam că mai bine le dau la un centru de copii să le folosească cineva care are nevoie. Doar că nu ştiu exact unde să merg... Nu vreau să le dau la un SH pentru că cei de acolo vor cere anumitor persoane nevoiaşe bani pe ele... Nu le vor da gratis, cum vreau eu să le dau. Până la urmă probabil vor ajunge la container...

| Cristiana_Radu_1962 a răspuns (pentru kittyalexandra):

Intra pe lucruri gratis.ro posteaza anuntul si te vor contacta o multime de oameni.administratorul siteului este super ok. poti sa te implici mai mult organizind chiar tu impreuna cu siteul un tirg cu lucruri gratis. noi am facut in Bucuresti si a fost suuuper.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

Din pacate nu sunt din Alba-Iulia si nu stiu unde poti face aceasta donatie... Dar te felicit, pentru ca e un lucru frumos ceea ce tu vrei sa faci, o sa ajuti unii copii...si o sa le dai putina bucurie.
Sunt din Bucuresti, si eu am donat haine copiilor love struck
Dar daca stiam...sigur te ajutam cu mare placere happy

Succes, si sper sa te informezi happy

| paul0013 a răspuns:

Eu am o idee mai nuna, cauta un magazin second-hand si vindele cu pret reduswinking

| Roxana_6190 a răspuns:

Estte foarte frumos sa donezi ceva celor cu mai putini bani si care au nevoie de ele! Imi pare rau, dar nu sunt dn Alba-Iulia... dar ce pot sa iti spun ca le poti dona unor copii pe care ii stii tu care duc lipsa de asa ceva sau la un orfelinat sau camin... scoala din aia cu internat etc.(asta am facut si eu)

| Gabiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Poti merge la un spitalhee hee. Copii vot fi tare fericiti.Nu de mult am citit in ziar cat de fericiti sunt copii care primesc jucarii si haine.big grin Daca nu stii incearca sa vezii