| xeon a întrebat:

Stiti ceva solutii pentru par cara iti face parul sa creasca mai repede? Daca da ziceti-mi si mie chiar as vrea sa-mi creasca mai repede parul.big grin

3 răspunsuri:
| kanajambe a răspuns:

Am incercat si eu de 2 zile pe saptamana tratament cu ulei de ricin.il gasesti la plafar si e 5 lei, ai instructiuni acolo.
O sticluta o folosesti de 2 ori.
E bun pentru indesire, crestere rapida si anti-caderii parului
te pup tongue

| SiMpLa a răspuns:

Sunt in aceeasi situatiebig grin Sa ma anunti daca gasesti u o solutie

| Sumire a răspuns:

Da daca mergi la cosmetica este ceva solutie sa-ti creasca mai repede parul, dar ai grija sa te dai cu un tub o data pe saptamana.Sati cumperi patru tuburi si cu una te dai o data pe saptamana.