| xeon a întrebat:

Stiti ceva solutii pentru par cara iti face parul sa creasca mai repede? Daca da ziceti-mi si mie chiar as vrea sa-mi creasca mai repede parul.big grin

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Uite ai aici o lista cu tratamente naturale pentru cresterea parului.
http://femina.rol.ro/......arului.htm

| PisicaAristocrata a răspuns:

Pe langa tratamente, ti-ar fi de folos si ceva vitamine care ajuta si la cresterea parului si la mentinerea sanatatii acestuia.

| georgi1897 a răspuns:

Nu poate creste repede si eu am incercat foarte multe remedii dar nici unul nu a mers parerea mea este ca ar trebui sa il lasi sa creasca fara toate chimicalele astea

| xeon explică:

Mai am ceva sa va zic sunt baiat nu fata.