| BubuLina999888 a întrebat:

ce pot face ca sa îmi crească părul mai repede si mai sănătos,as vrea cele mai bune soluții,

3 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin sau ulei de cocos. Poti sa iti faci o data pe saptamana o masca cu miere. E geniala, daca ai timp!

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Maroccanoil sunt super bune. Te vei bucura de par stralucitor, lung, sanatos.

| AdaNitoi a răspuns:

Eu stiu ca, uleiul de masline te ajuta foarte mult in cresterea acestuia si il face mai stralucitor.
Mai stiu eu, si ca daca amesteci aloe vera cu apa, iese o compozitie, iti dai cu ea la radacinile parului si va fi mai stralucitor!
Sper ca te-am ajutat! big grin