| anonim_4396 a întrebat:

Sunt eficiente bratarile cu ultrasunete anti-tantari?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da-mi un exemplu de asemenea ceas si iti raspund.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e scump dar crezi ca merita? Nu sunt roiuri de insecte asa de multe ca sa ai nevoie de asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu-i suport nici daca sunt putini. Nu ies vara pe-afara din cauza lor. Pt mine, merita.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista solutii care miros foarte frumos cu care te dai odata si 6-8 ore esti protejat de tantati, acesta il folosesc de ceva vreme si este foarte bun : https://autan.it/it-it/product/family-care/family-care-pump-spray
cauta modelul asta alb cu capac rosu, cel galben cu capac rosu miroase ingrozitor