| zatarradontes a întrebat:

Sunt partener youtube si trebuie sa setez metoda de plata, Si nu stiu care ar fi mai okey. Western Union Quick Cash sau Cec.
Cine poate da niste detalii cum este cu western si cum este cu cec? de unde as pute scoate cecul si la western imi trebuie card?

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Prin Western desigur.
Prin CEC dureaza mult pana primesti banii.

| Sarcasticu a răspuns:

Ca să scoți prin cec îți trebuie să ai un cont bancar la o anumită bancă (iar pentru asta îți trebuie 18+ ani)

Prin Western Union dacă nu ai încă 18 ani e cel mai convenabil. Și nu, nu îți trebuie card.