| 14nimeni a întrebat:

Sunt pe cale sa termin liceul si sunt total nedumerit in legatura cu viitorul asa ca apelez la voi in speranta ca voi primii cateva sfaturi in urma carora voi lua decizia corecta..nu stiu spre ce facultate sa ma indrept. tinand cont ca am terminat un profil uman ce spre ce facultate ar trebuie sa merg? tinand cont ca urasc matematica big grin

1 răspuns:
| Bebe09 a răspuns:

Nu conteaza profilul, poti sa faci ce facultate iti doresti, oricum dupa ce termini facultate nu ai un loc de munca asigurat. Dupa parerea mea poti sa urmezi un domeniu in alimentatie publica, in medicina astea niciodata nu o sa moare.