| oldschoolrom a întrebat:

Un articol sau daca stiti sigur, cate vizite sunt acceptate in cele 21 de zile in carantina la Penitenciarul Rahova?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Atunci asteapta sa ti se raspunda util.Vei mai avea de asteptat.Pana sta viscolul afara.

5 răspunsuri:
| oldschoolrom explică:

Daca tu cunosti sa imi raspunzi ori articol ori altceva bine, daca nu, trebuia sa taci "campionul zilei".

| darrio2007 a răspuns (pentru oldschoolrom):

Ce -ai patit? Ai luat foc, scoala de moda veche?

| oldschoolrom explică (pentru darrio2007):

Ai raspuns inutil, n uare legatura cu ce am specificat eu in acea intrebare.

| oldschoolrom explică (pentru darrio2007):

Trebuie ca tu sa fii ales "campionul zilei". Sper ca esti multumit.

| darrio2007 a răspuns (pentru oldschoolrom):

Stai linistit.S-a intamplat.Chiar m-am mirat.De obicei nu stau la ora asta pe Tpu.De pe la ora 14 nu mai intru.Asa ca era destul timp sa imi ia altul inainte.Am castigat de doua ori(15-16 ianuarie)Oricum numai unul se primeste. Poti castiga in fiecare zi. Oricum, tricoul nu este genul meu.

| darrio2007 a răspuns (pentru oldschoolrom):

Atunci asteapta sa ti se raspunda util.Vei mai avea de asteptat.Pana sta viscolul afara.