| -TattO- a întrebat:

Un site cu modele de tatuaje? se gaseste si pentru mine?

app... stie cineva unde e salon de tatuaje in Rm valcea? care stie? dau fundita...

mersi pentru cei care ma ajuta

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Edy Tattoo - in Rm Valcea. N-ai nevoie de site de modele, te duci acolo si ii spui ce vrei sa-ti deseneze. Dar ai grija la toate detaliile cand te duci la salon, ca altfel ai sa te trezesti ca iti deseneaza un puls pe piele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii nu au ce comenta probabil de invidie.etc
raspunsul meu este sa intri aici sa te convingi: se executa numai tatuaje profesionale de calitate superioara http://edy-tattoo.jimdo.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.best-tattoo.net modele tatuaje, piercing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca www.saloanetatuaje.ro aici ai modele de tatuaje si saloanele din romania.