| Karol1877 a întrebat:

Urgent Cargus in jurul carei orei livreaza, in cazul in care ar livra luni sau marti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In jurul orei in care ajung la tine... la 9 dimineata la 12, la 14 la 15 la 16 la 18

| Karol1877 explică (pentru suntserios):

Si daca nu sunt acasa, cum se procedeaza sa revendic coletul?

| AFR81 a răspuns (pentru Karol1877):

Vorbesti cu curierul la telefon si il intrebi daca poate sa vina mai tarziu. Daca nu, va intelegeti voi. Probabil ca o sa vina iar a doua zi. Daca nu, va fi nevoie sa mergi tu la depozit.

| suntserios a răspuns (pentru Karol1877):

Oricum te suna inainte sa ajunga si stabiliti atunci o solutie in caz ca nu esti acasa

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te contactează, iar dacă nu ești acasă îți va lăsa un sms. Ți se va comunica data și ora (cu aproximație). Dacă nu poți fi găsit acasă, le spui să îți lase coletul la sediu și ți-l vei ridica singur.

| Elena9328 a răspuns:

La mine la 14 a venit.
Daca le ai dat numărul.
Te contactează ei când sunt prin împrejurul localității sau orașului.

| xSega a răspuns:

Te anunță în ziua aia printr-un mesaj si îți spun să fi acasă în intervalul orar stabilit de ei

| Alli23 a răspuns:

Între orele 9-18