| JustMario a întrebat:

Salut! Am dat comanda ieri pe altex in jurul orei 16, imi spune ca se va livra prin Cargus dar inaca nu am primit AWB-UL acela. Întrebarea este până maine va ajunge coletul la mine?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de distanta dintre tine si magazinul fizic din care se aduce obiectul. Eu cand comand de la ei imi aduc din Oradea care este la 40 Km. Astfel (un exemplu) ajunge astazi daca am comandat ieri.

| JustMario explică (pentru Salontanul):

Exact aceași distanță o am si eu față de magazin. Am primit AWB ul. Oricum mulțimesc pentru răspuns!

| Salontanul a răspuns (pentru JustMario):

Multumesc si eu pentru apreciere!