| CristiCryssu a întrebat:

Va pun o intrebare din numerologie, pura curiozitate de altfel.Sunt nascut pe 18 07 1996. oare acel 8, 7, 6 semnifica ceva?big grin

9 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

O doaaamne. rolling on the floor

| CristiCryssu explică:

Bravo AAStar, asta era raspunsul! sorry yumeee...laughing

| CristiCryssu explică:

@Detanatar, nu prea cred ca toata omenirea e nascuta in aceeasi data cu mine, noi pe pamantu asta suntem saracii vreo 6, 7 miliarde, daca, "cateva miliarde"ar fi nascuti in aceeasi data cu mine...awesome!

| Some0ne a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva. Poate daca mergi la o ghicitoare sau chestii de genu asta o sa. ti bage niste minciuni numai ca sa iti ia o gramada de bani. e o simpla coincidenta.

| Detanatar a răspuns:

Nu...Sint miliarde de oameni nascuti pe acesta data.

| TheCritic a răspuns (pentru Detanatar):

Serios man? s-au nascut cateva miliarde de oameni in 18 07 1996 dupa parerea ta...nu?

| razvanyoung a răspuns:

Era mai frumos daca erai nascut pe 06/06/1996 happy
atunci puteai sa spui ca semnifica ceva

| AAStar a răspuns:

Nu stiu de astea.