| Xpert2000 a întrebat:

Voi ce note ati luat la teze(romana mate istori geo etc)?

Răspuns Câştigător
| TeooOo a răspuns:

Pai la toate 10 big grin dar tu?

9 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Am luat 6 la romana 7 la mate si la geografie 8.45 crying

| Alyra a răspuns:

În semestrul ăsta nu am datut încă nici o teza, dar sper să am note mai bune decât în semestrul trecut (mai ales la mate) Notele pe care le-am avut sunt rmătoarele:geografie 10, română 9, 40, matematică 7, 50.Tu?

| Deea a răspuns:

Pe sem 1 am luat la mate 7, rom 9, istorie 9, si pe semestrul 2 iau 10 la toate devil mai putin la mate laughing

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai la mate 3 la romana 8 si la geografie 9. u

| Xpert2000 explică:

9 rom si 8.50 mate

| SunShine a răspuns:

Stiu ca suna ciudat dar n-am dat nici o tezalaughing) Trebuie sa ma pregatesc pentru saptamana viitoarebig grin Dau la romana matematica si chimie sau biologie tu?

| Dainel a răspuns:

10 9 dar nu tocesc pun la nimereala.

| chip6angelic a răspuns:

10 istorie, 9 mate, 10 romana si 8 geogra

| deeeu_4682 a răspuns:

Eu maine am prima tezacrying la bio si imd ma apuc d invatat... chiar daca nu prea am niciun chefhee hee