| Cristian1994 a întrebat:

Vrea si eu sa stiu ce nume va apare voua aici in fereastra care vorbesc cu voi? ca am scris numele gresit si la 'editare profil' nu se mai modifica.crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele de : Cristian simplu fara nimic cristian-cristy sau ceva de genu scrie doar : Cristian. funda?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Numele tau apare ca fiind Cristian si nu-ti face griji in legatura cu schimbarile de setari... se vor aplica dupa ceva timp, site-ul merge mai "greoi" in perioada asta.
O zi buna! happy

| alexmircescu13 a răspuns:

Cristian

| Robert a răspuns:

Daca este Cristian apare bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi de funda.