| MistyLilyBella a întrebat:

Vreau sa aflu cine mere la baraj la sectiunea Povestile Cangurului de la concursul Cangurul.Pe site niciodata nu a anuntat asa ceva si eu nu stiu unde sa ma mai uit. Funda la cine imi spune un site care sa arata persoanele care merg la baraj in 2012 la Povestile Cangurului(cls. a 6-a) in special!

4 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Www.cangurul.ro -->aici gasesti toate informatiile necesare.

| MistyLilyBella explică (pentru Vickyy):

Nu este adevarat.inainte sa solicit aceasta intrebare am inxcercat tot deci daca stii exact unde sa ma duc pe acest site te rog smi spui! Va rog nu dati raspunsuri rapide doar ca sa primiti funde!

| Vickyy a răspuns (pentru MistyLilyBella):

Pai nu sunt afisate inca rezultatele.Ca de obicei,la orice concurs Cangurul rezultatele apar foooarte tarziu,eu am asteptat o luna in plus pentru cel de la engleza, adica n-au afisat rezultatele in ziua care trebuia, ci cu o luna mai tarziu.

| munteanuic a răspuns:

Buna! Rezultatele cu elevii care sunt invitati la baraj au aparut in fiecare an, dar anul acesta inca nu au aparut. Cand vor aparea iti voi trimite link-ul pentru ca si eu astept rezultatele.