| BalonnasheDeSapun a întrebat:

Vreau sa fac farse dar nu suparacioase de 1 aprilie profesoarelor si colegilor, cine stie farse super, funda!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ți-aș recomanda profesoarelor!
Gândește-te bine, nu face altora ceea ce ție nu-ți place.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Vreausăajut1720 a răspuns:

Ia o banana la scoala.Inainte sa pleci daca ai o seringa fa asta : baga in seringa ceva rosu cum ar fi zeama de la dulceata ...acoarea rosie cu apa...gasesti tu ceva lichid rosu.Usor,cu seringa bagi zeama in banana.Si intr'o pauza ii oferi banana bineinteles ca iti iesi si tu una sa papi ca sa para credibil.Cand o sa desfaca banana poate o sa apuce sa si muste o sa se sperie e o farsa super amuzanta.

| Vreausăajut1720 a răspuns:

Scrie un biletel ''de dragoste'' pentru o colega. Gasesti tu o modalitate sa il primeasca si cum.Ai putea sa il pui in banca inainte sa inceapa orele.In biletel scrie asa :
Buna.Sunt un admirator de al tau.De cand te-am vazut mi-a trecut fiori pe spate. Te visez in fiecare noapte si ma gandesc la tine non stop.Esti foarte frumoasa si mi-e gandul doar la tine.Am sa iti martuirisesc ca te iubesc si as vrea sa ne cunoastem mai bine.Esti o fata superba, singura care mi-a atras atentia atat de mult.

| ZeroO96 a răspuns:

Ii poti face de ex dirigintelui/dirigintei: Merge unul dintre colegi repede la ea si o cheama in clasa si ii spune ca s-a spart tabla sau unul dintre voi si-a spart capul sau si-a rupt mana/piciorul. Este foarte tare farsa, am facut-o si la mine in clasa. Va parea foarte credibil. PS: Diriginta/dirigintele trebuie sa fie glumet sau bine dispus. Succes! :*