| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi instalez mozilla si imi spune sa introduc o parola si deasupra scrie administrator. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| raducannicolae a răspuns:

Sa introduci parola de administrator sau in loc sa ii dai dubluclick pe fisierul de instalare dai click dreapta si run as Administrator

| benny a răspuns (pentru raducannicolae):

Cand dadeam dublu click nu mergea asa ca am dat click dreapta si run as, asa a mers. Mersi

| raducannicolae a răspuns (pentru benny):

Pentru alte chestii de facut pe calculator poti sa intri pe blogul meu cu tutoriale si sa cauti pe acolo una alta.

| shidance a răspuns (pentru raducannicolae):

Si care e blogul tau?

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Nu instala este o aiureala, descarca alt program poate fi un fake (fals) site.Intra numai pe siteul Mozila http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/ succes