| Ansio a întrebat:

Vreau sa stiu daca o motocoasa la 0.9 cp este o afacere buna.Am luat-o din strainatate si vine in lei cam 700. Daca am facut o afacere proasta vreau sa mi se reproseze asta + o recomandare de alta motocoasa de acelasi pret.( dar mai buna).

Răspuns Câştigător
| Jack20Wan a răspuns:

Da motocoasa luata de tine este o afacere buna. Dar dac vrei eu iti recomand un site de unde poti sa vezi mai multe.
http://www.o-mac.ro/......?/campanie

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Conteaza marca in primul rand.Pe la noi gasesti pocnitori incepand de la 300 de ron.

| Jack20Wan a răspuns (pentru TrăieşteClipa):

DA! Stiu marca este cea mai importanta.