| 8mariastar a întrebat:

Vreau sa strang mai mult like-uri la o pagina de facebook pe care o am cine ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| Ikys a răspuns:

Te bagi in grupuri de publicitate, faci publicitate cu alte pagini si le spui prietenilor sa dea like.

6 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Da-mi pagina si t-eu postez!

| Roxxxxi a răspuns:

Nu demult am intrat admina la o pagina..si are succes cat de cat.Incearca sa postezi cat mai des ca sa aiba multe vizualizari si pagina va creste treptat.Da linkul paginii prietenilor, cunoscutilor si de pe profilul tau mai distribui cate o poza sa apara si numele paginii.Asa vor vedea mai multe persoane.Succes :*!

| AlexMcX a răspuns:

Eu happy Dami pagina pe pv happy te fac cu 150 like!