| bogddy25 a întrebat:

Vreau sa va anunt pe toti fani emisiuni mireasa pentru fiul meu ca forumul este gata si puteti intra sa vedeti emisiunile si antena 1 live fara plugin uitati forumul terminat http://www.mireasapentrufiulmeu.forumn.org va astept pe toti fani.

1 răspuns:
| pantera30 a răspuns:

Buna mă gasesti pe Facebook cauta Alex Gabriel si postează acolo ca sunt multi interesati de aceasta emisiune doar sa îmi dai mesaj privat pe Facebook sa stiu ca tu esti. Eu prefer emisiunea TE VREAU LANGA MINE dar nu am nimic nici cu MIREASA PENTRU FIUL MEU. LA REVEDERE!