| Th3Unknown a întrebat:

Xbox One sau Playstation 4? De ce? Justificati alegerea.

8 răspunsuri:
| razvanadriann a răspuns:

Xbox One, deoarece intotdeauna jocurile apar mai repede pe platforma Microsoft, adica XBox, chiar mai repede decat pe PC.
Si ca de obicei, Xbox pare sa ofere grafici mai atent definite daca ma intelegi. Spor!

| Th3Unknown explică (pentru razvanadriann):

Eu sunt tot cu Xbox, dar mi-e frica nu cumva, jocurile sa ruleze mai greu, sacadat sau pur si simplu mai prost fata de PS4 din cauza noilor update-uri revolutionare.Iar din cate am aflat, PS4 are un sistem mai bun (procesor, ram, placa video, etc.) Eu am pus aceasta intrebare, sperand sa aflu lucruri care sa ma convinga sa aleg una dintre console, pana la lansarea lor.Multumesc!

| razvanadriann a răspuns (pentru Th3Unknown):

Vezi un review/ comparatie pe Youtube si dupa e alegerea ta.
Bafta!

| Th3Unknown explică (pentru razvanadriann):

Am facut si astalaughing Dar tot nu stiu ce sa aleg.Care e mai avantajoasa, si pe care, totodata sa mearga jocurile mai bine...Mersi oricum

| razvanadriann a răspuns (pentru Th3Unknown):

Hm, atunci mergi pe mana lor, PS4 thinking plus ca ai avantaj la God of War care iese anul asta si nu este si pentru xbox xD.
Succes.

| JUST44FUN a răspuns:

Ps4 deoarece ii mult mai bun

| ριтιqaaa a răspuns:

Playstation e mult mai misto

| Gabi1359 a răspuns:

Sincer eu aleg ps4.
Deoarece xbox one e o parodie.
Ps4 e o consola special pentru gaming.
La xbox one trebuie sa ai net mereu ca de nu, tu nu poti accesa consola.
Ps4 are grafici extrem de mari pe langa xbox one.
Acum ps4 nu mai are controlerul ala incomod cum era la ps3.
Eu iti recomand cu incredere un ps4.