| Loveisin a întrebat:

Ziceti-mi niste descrieri pentru pozele de la hi5

plssss :X:X:X:

daca imi dati ulte si faine

primiti

faimoasa fundawinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Ramona_5995 a răspuns:

Mi. a venit stickul acasa, uite:

● Sunt momente cand iţi dai seama cât valorezi ca persoană, de aceea imi iubesc sufletul! ●

Invata`sa plangi fara [lacrimi], sa gandesti cand ar trebui sa [plangi], sa [uiti]si sa [ierti]prefacandu`the ca nu te [do0are]...invata sa [iubesthi] si vei fi cel mai [TARE].

¢e e iυвiяeα`? :╳ De toţi îi cântăm scriem şi vibrăm. Dar când ne părăseşte [ broken heart ] Totul în viaţă ni se prăbuşeşte!

¢e e iυвiяeα? De inima mereu o cheamă! Deşi toţi de la ea avem o rană. straight face

Nu am nevoie de averi, am nevoie doar de un baiat care ma suna sa imi spuna: "ai grija de tine, iubita te pup, noapte buna!"

De ce te miri cand iti spun "te iubesc?" Pt ca. a trecut atata timp, iar tu ai uitat sa visezi!

Sunt una dintre acele persoane pe care o observi doar dupa ce dispare smug; x

Nu vreau sarut, nu vreau atingere. Vreau doar sa`mi fumez tigarea`n liniste

Tăcerea este un text pe care s-ar putea să nu ştii să îl citeşti.

Si... acea voce dura-mi spune"Ai gresit mult si uite. l-ai pierdut!"

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!"

Am invatat ca e bine sa-ti pierzi orgoliu, pentru persoana iubita dar ai grija sa nu pierzi persoana iubita, din cauza orgoliului!

Sa nu ma ajtepti sa vin. sa-ti mangai sufletul de gheata. caci n`am sa mai bat a`2a 0ara la usha ce mi s`a inchis in fata\

"O voce parca'mi spune---> "N'ai procedat corect" ...smugTotusi alta imi spune --->"Ai procedat perfect"

• N’am uitat…sick<

-Zambesc si gata de azi sunt alta.

-Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata, unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata!

"Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!"

"Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!"

"Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti, pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta."

"Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape."

"Cei care ma critica si ma invidiaza. vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata!"

"Vei cauta privirea mea, in fiecare "ea" din viata ta!"

"Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti, pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta."

4 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Am decat cateva momentan, [nu am stickul acasa, cand il primesc, iti mai dau. :* ], dar care mi plac mult...
Uite:
• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta • [Brunetele fac legea. love struck ]
←♥→Uita-te atent, nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
• Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz`o de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot blushing
● Ai privit`o zambind si-ai abordat`o gandind ca e la fel ca restul`... Dar felu` ei de`a fi...Atat de diferita; x! Te`a facut s`o iubesti. E chiar deosebita ●

| Ramona_5995 a răspuns:

Nu dai faimoasa fundita?batting eyelashes

| Ramona_5995 a răspuns:

Inca cateva:
•Cheama`ma, întâlneste`ma• Distruge`ma, dar pastreaza`ma!•

Nici o viata n-ar fi de ajuns

Sa mai repar tot ce tu ai distrus

Nici o viata nu cred ca ar ajunge

Sa imi opreaasca lacrima ce curge

•Nu-l lasa pe cel care te face sa suferi sa se creada superior.Zambeste-i! asa ii vei demonstra ca tu esti cel bun si el cel rau!•

Adevarul costa scump, o sa-ti demonstrez... Dar ce vreau e sa te fac sa realizezi, Ca daca tu ignori tot ce te-nconjoara, Asta nu inseamna ca o sa dispara!

Dc privesti in trectul indepartat? cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?

Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x

cat vrei tu sa pari de gigolo. cand ii vezi ochisorii aia iti piere chefu` de a face misto.

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

| Ramona_5995 a răspuns:

Mersi pentru fundita:*.