| YoDjSeby a întrebat:

Ziceti-mi si mie un anime fain cu grafica buna dau funda, infara de:Full Metal Panik
ROsario+Vampire
Ynuiasha
Naruto
Bleach
Code Gass
The My Noble Master
The World God Only
Sora no otoshimono
Freezing
Akaima Sadamitzu
Claymore
CubexCursedxCurious
Tales of simphonya
Ful Metal Alchimist Broyherood
Oura High School Host club
Dragonaut:The Rezonace
Air Gear

Răspuns Câştigător
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Sincer mie mi se pare foarte tare Shakugan no Shanalove struck:*:d
nu prea ma pricep eu la grafica incat sa pot garanta k are o grafica impecabila...happy
incearcawinking
daca iti plk = funidtssa:d

5 răspunsuri:
| guzanu92 a răspuns:

Ceva care o sa te innebuneasca:
Phantom - Requiem for the Phantom
Ao No Exorcist
Gto: Great Teacher Onizuka
The Legend of the Legendary Heroes
Belzebub
Kurozuka
Crede-ma: Eu nu ma uit la orice anime. Cel putin primele 3 te vor innebuni!;]

| Bezea a răspuns:

Sa inteleg ca art style trebuie sa primeze nu? Din cate tin minte 5 Centimeters per Second a avut un art style fenomenal. La fel si Voices of a Distant Star, The Place Promised in Our Early Days, ef - a tale of memories. Bineinteles depinde si ce arta iti place, poate preferi ceva gen Air, Clannad, Eureka Seven, Gun X Sword, Ghost in the Shell, Sola, Samurai Champloo, Vampire Knight, Baccano!, Grenadier, Mai-Otome, Zero no Tsukaima, Ghost Hunt. Ma rog sunt foarte multe deci etc etc.
Cum a zis si guzanu92 Phantom - Requiem for the Phantom e posibil sa iti placa dar daca artworkul e cel mai important te sfatuiesc sa stai departe de Legend of the Legendary Heroes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waaaaw, întrebarea asta e antica...e pusa in 2011, iar acum mai sunt 2 zile si trecem in 2015.
Ce zici de:
Kamisama hajimemashita
Uta No prince sama
Diabolik lovers
Amnesia
Kuroshitsuji
Gugure Kokkuri san
Tokyo ghoul.
Au o grafica incredibila.
Unele nici nu se inventasera când ai pus întrebarea. Ce tare! big grin

| AcelasiOm12 a răspuns:

Yuyu hakusho
dragon ball Z
funditzzza?

| AlcoolRozZ a răspuns:

Incearca http://www.animecrazy.ro/amnesia-episodul-1/ - eu am ajuns la ep 9 - e super. un episod apare in fiecare marti seara;)