| Sorin0072 a întrebat:

Acest procesor duce battlefield 3 Intel(R) Pentium(R) CPU G3220 @ 3.00 GHZ (2 Cpus) 3. 0GHz

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

O sa il duca

2 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Duce greu de tot, nu cred ca o sa iti mearga tot jocul pana la capat vine un anumit moment cand jocul ajunge la o capacitate mai mare, de exemplu eu cand aveam Intel core i3 2,3 GHz mergea pe low foarte prost, iar la un moment dat cand ajungeam la o parte a jocului, mi se bloca. asa ca ai grija.

| catalin542000 a răspuns (pentru Nujjjjjjjjghf):

Eu am un procesor pentium 3, 20ghz si o placa video gt630 si joc battlefield 3 la ultra seting.