| 앨리스 a întrebat:

Ajutor! Am primit zilele astea pe facebook un mesaj cu un link catre un video despre mine care s-a dovedit a fi un virus.Acuma un program(habar n-am care)imi activeaza extensii in google chrome si imi poate accesa toate datele personale. Ajutati-ma va rog sa scap de el, daca ati putea sa imi explicati ce trebuie sa fac pentru ca nu am prea multe cunostinte in acest domeniu.Multumesc anticipat. FUNDA!

1 răspuns:
| Alinas132 a răspuns:

Singura cale este sa iti reinstalezi windowsul, asta a fost singura cale pe care am avut-o