| BlueSquare a întrebat:

Ajutor! Ce fac la eroarea Bad Card Video Driver de la minecraft?
Ps:Am toate driverele updatate si nu merge!
Ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| mihai345 a răspuns:

Errorea aia numai de la placa video poate fii poate nu ai instalat bine driver-ul!

| BlueSquare explică (pentru mihai345):

De unde il instalez?
Am doctor Device si imi spune ca nu am nici un driver neinstalat.
Ajuta-ma te rog?
Ps:Am Dat click dreapta pe Computer>Manage>Device Manager>Display Adaptes Si Update Driver Software pe Standard VGA Graphics Adapter...
Ce fac?
Imi poti spune de unde pot lua driverul din nou ca nu mi-l adapteaza de la
Device Manager?