| GasBoy a întrebat:

De ce nu imi merge minecraft? Imi tot apare erroarea aia cu Vad Video Card Driver, Orice as face imi da eroarea aia.Am facut totul dar nimic.Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar ce ai facut in privinta asta?
E driverul vechi de la placa video si trebuie reactualizat!
Ce sistem de operare ai?
Ce placa video ai?

Intra in Start -> in run scrie ->dxdiag -> da click pe tabul Display de sus si fa un print screen apoi posteaza-l aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| GasBoy explică (pentru neluL):

1-Multe
2-Imi spune ca driverul e bun.
3-Windows 7 ultimate
4-Mobile Intel(r) 45 Express Chipset Family(Microsoft Corporation WDDM 1.1 )
5-Cum iti arat screenul?

| neluL a răspuns (pentru GasBoy):

Incarca poza aici http://imgur.com/
si posteaza linkul de la ea.

| neluL a răspuns (pentru GasBoy):

Ti-am zis sa dai click pe tabul DISPLAY si de acolo sa faci print screen! Deci in dxdiag da click pe tabul DISPLAY