| scorpionalb a întrebat:

AM BattleField 3 si cand intru in el imi zice EROAREA: c:\Windows\System32\msvcr100. dll is either not disgned to run on windows or it contains an error.try install the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support
Am bagat msvcr si acum imi zice asta si apoi imi mai da eroarea AWC. DLL Load Failed l-am descarcat l-am bagat si tot asa unde trebuie bagat ce sa fac sa mearga?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristofor1 a răspuns:

BattleField la windowa Xp nu merge el merge numa la windows 7