| catalin542000 a întrebat:

Am jocul gta 5 pc si ca sa imi pornesc jocul trebuie sa fac cont la rockstar games si am facut cont si cand sa ma loghez in joc la rockstar games cu contul facut adineoarea ghici ce zice ca parola sau emailul sunt incorecte si nu inteleg cum sa fie incorecte daca eu fif emailul ala care l-am scris si cu parola aia o am+ca eu am mai jucat gta 5 si acuma cand intru neaparat trebuie sa ma loghez si cum spuneam scriu parola si emailul corecte dar spune ca una din doua sau amandoua sunt incorecte care poate fi cauza acestei probleme? si cum sa fac sa intru in joc din nou fara sa mai apara asta.

7 răspunsuri:
| Marius875 a răspuns:

Salut daca ai skype da-mi add getodac.rom2 te ajut si eu am patit la fel.

| catalin542000 explică (pentru Marius875):

Salut imi fac cont de skipe si iti dau id acusi

| Marius875 a răspuns (pentru catalin542000):

Oke

| catalin542000 explică (pentru Marius875):

Id meu catalin542000@yahoo.com si ti-am cerut prietenia tu te numesti dothem si ai o poza cu S nu?

| Alexandru_Lukacs_1997 a răspuns (pentru catalin542000):

Poti sa ma ajuti si pe minecu jocu m Probleme la email

| FyZz a răspuns:

Ti-ai activat contul? Intra pe email, si uita-te la mail! Cauta si la indbox si la spam!

| Alexandru_Lukacs_1997 a răspuns:

Am si eu problema asta poti sa ma ajuti? si pe mine