| y777 a întrebat:

Am o intrebare: Ce pot face tabletei cu android, am practic lag la fiecare joc si ma scoate intr-un final la ecranul principal, tableta nu e nici cea mai performanta, dar nici chiar asa, plus ca la inceput mergea super! Ce-i pot face in afara sa o resetez? { am facut-o de nenumarate ori}...

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Degeaba o resetezi din fabrica. Asa fac toate dispozitivele pe android dupa cateva luni. Merg mai greu. O metoda ar fi sa-i faci root, dar ii pierzi garantia, si nu cred ca ti-ar convenii.

| y777 explică (pentru Jipa95):

Daca o rootez va merge mai bine?, daca da pentru cat timp?