| DELIRIK a întrebat:

Am problema bad video card drivers la minecraft de cand am instalat windows7 inainte aveam xp si mergea foarte bine dar acum nu mai merge ma puteti ajuta dau funda happy

2 răspunsuri:
| The16 a răspuns:

Hey! Aceasta eroare o da mereu celor care nu au drivarele de la placa video instalate. Inaine iti mergea deoarece le aveai instalate. Cauta pe net un drivar si instaleaza-l in cazul in care nu mai ai CD-ul. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| DELIRIK explică (pentru The16):

Salut asta e problema ce am acum in pc am avut inainte deoarece am vacut backup la date si le-am avut trase pe un stick si sunt aceleasi chestii dar acum nu mai merge