| forfor a întrebat:

Salutare ce vreau eu sa va intreb cum se rezolva bad card drivers la minecraft am dat update la placa video m-am uitat si la video-uri
pe youtube dar nimic inainte aveam xp si mergea perfect minecraftul iar acum cu vista Problema cu bad car drive... o fi de la vista? astept raspunsuri

1 răspuns:
| AndreiMihai91294 a răspuns:

Instaleaza-ti din nou placa video cap-coada si o sa iti mearga. Daca nici asa nu merge, reinstaleaza wind si instaleaza atunci. Fundita?