| r14crazy a întrebat:

Am si eu o problema... Am downloadat Metin2 RO, l-am instalat toate bune si frumoase intru in joc ma pot juca cel mult 1 minut si dupa imi iasa di joc si da eroarea asta : DETECT_HACKING(checkCode=10301) Stie cineva ce trebuie sa fac? (Si nu am hack nu stiu de ce imi apare eroarea asta ca nu joc cu hack)

3 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Poate ca nu l-ai descarcat de unde trebuie...incearca sa-l descarci din alta parte

| q12 a răspuns:

Maan trebuie sal downloadezi dpe metin2.ro dup ceti faci cont ca de pe alte siteuri asa face ca asa mi-a fac si mie ca e setat cu hack dar de pe metin2.ro nu

| r14crazy explică (pentru q12):

Da de pe metin2.ro l-am scos! si acum mi-am scos 4 story si tot asa imi da straight face