| Petrescu_Daniel_1999 a întrebat:

Am si eu o problema la gta san andreas cand dau sa intru in joc nu imi apare nimic. Am incercat sa sterg din documensts gta san andreas user files si nimic, iar in task manager nu imi apare nici un proces cu gta sa am si incercat sa pun la combatibility windowss 98/me si

3 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

Nu e bun GTA-ul (sau crack-ul). Descarca-ti gta san andreas hoodlum. sau cauta alt crack (gta_sa.exe)

| Petrescu_Daniel_1999 explică (pentru h3llboy666):

Am luat si alt gta si la fel si care il am e hooldum

| h3llboy666 a răspuns (pentru Petrescu_Daniel_1999):

Incearca sa dezarhivezi jocul cu alt program nu cu winrar, incearca sa-l dezarhivezi cu poweriso. Nici mie nu imi mergea daca dezarhivam cu winrar. Nu stiu de ce dar winrar nu extrage toate fisierele si nu se instaleaza corect jocul.