| CristiFCP a întrebat:

Am si eu o probleme cu fifa 13 dupa ce mi-am reinstalat windowsul, acesta merge greu imediat ce intra in meci(sacadeaza). Inainte de reinstalare acesta mergea perfect... aveti cumva idee ce ar putea fi?
laptotp procesor Intel dual core T7500 2.2 ghz, 4 gb ram

multumesc!

2 răspunsuri:
| Tarzan1 a răspuns:

Iti zic sal Dai un install deoarece este Demo si fifa 13 nici nu a aparut si poate sa-ti dea Multi virusi si iti poate distruge pc sau laptop ce ai tu Funda

| CristiFCP explică (pentru Tarzan1):

In primul rand nu e demo, iar fifa 13 full a aparut la inceputul toamnei...