| SulimanAnis a întrebat:

Am un ou de dragon ender si nu stiu cum sa-l fac sa iasa?

Răspuns Câştigător
| MytzaMytz a răspuns:

Deci dragonul e numai unul in jocul default,fara nici un mod nimic,iar oul ala il pastrezi ca o amintire, trofeu, sa te mandresti cu el, nu mai exista alt dragon, funda?

3 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Nu poti face asta, dragonul este numai 1, cand omori dragonul, in ender va aparea un portal si te duci in el si termini jocul, baftawinking

| SulimanAnis explică (pentru MytzaMytz):

De fapt daca ai too many items poti.

| MytzaMytz a răspuns (pentru SulimanAnis):

Deci dragonul e numai unul in jocul default,fara nici un mod nimic,iar oul ala il pastrezi ca o amintire, trofeu, sa te mandresti cu el, nu mai exista alt dragon, funda?

| YoshiFan a răspuns:

Nu poti. Oul de Dragon poate fi folosit doar ca un trofeu, deoarece intr-o lume de Minecraft exista doar un Ou de Dragon