| anonim_4396 a întrebat:

Am un server de MineCraft prin Hamachi, dar prietenii nu se pot juca pe el!
Ce trebuie sa fac ca sa poata intra si prietenii?

5 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Ca sa se poata apuca si prietenii tai trebuie sa aiba hamachi in PC ..Proasta idee sa faci Minecraft pe Hamachi.

| Sergiu22044 a răspuns (pentru Ghostplayer):

Ei au hamachi si sunt in acelasi network

| Dragonfall a răspuns:

Salut daca vrei un network privat neaparat cauta Tunngle si faceti-va acolo cont si jucati prin el.

| Sergiu22044 a răspuns:

Ei au hamachi, si sunt in acelasi network!

| RaZeRrMC1 a răspuns:

Ca prietenii tai sa poata sa joace pe serverul tau trebuie sa creezi un network si sai bagi sau sa intre ei in networkul tau asa va puteti juca impreuna dar ei trebuie sa aiba hamachi dar daca spun doar daca ai vrea sa ai un server tare si ai fi dispus sa platesti inceraca siteul asta http://www.gazduirejocuri.ro/ si uitate la videoul asta http://www.youtube.com/watch?v=gsltiIG_Zx0