| BucurDavid a întrebat:

Am vazut că CS : GO e free pe steam, trebuie doar prime cumparat. Cu cel free voi putea juca competitive sau pe servere?

Răspuns Câştigător
| DoarAlin a răspuns:

Este gratis pentru totdeauna. Ai acces la toate functiile. Iar prime, este ca si cum ai cumpara jocul normal. Eu am jocul de mult cumparat, si am primit doar o medalie. lol

| Sarmala a răspuns (pentru DoarAlin):

Îți pot pica iteme fără prime?

| DoarAlin a răspuns (pentru Sarmala):

Players with Prime Status are matched with other Prime Status players and are eligible to receive Prime-exclusive souvenir items, item drops, and weapon cases.

7 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Este FULL jocul

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Știi cum pot fce rost de un cod de geforce Now gratis?

| DoarAlin a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Nu poti. Trebuie sa astepti.