Întrebare recomandată | TheTimeKiller a întrebat:

Ar trebui sa fiu ingrijorat ca laptop-ul se incalzeste foarte tare in jocuri? Nu stiu cate grade are dar frige rau de tot cand ma joc. Jocurile ruleaza bine, dar mi-e frica sa nu stric laptop-ul pentru ca nu e nici al meu. Se poate strica ceva (procesor, placa video)?
PS.Nu are cooler si nici nu intentionez sa cumpar pentru ca nu e laptop-ul meu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o problema.S-ar putea incalzi asa de tare, incat se va stinge pe loc, automat..Iti trebuie un cooler neaparat.

| TheTimeKiller explică (pentru anonim_4396):

Merge unu ieftin? Sa zicem 30 lei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Da,merge inclusiv si unul mic

| TheTimeKiller explică (pentru anonim_4396):

E si laptop-ul mare. Cred ca e de 19(sau ceva de genul) oricum e mare. Laptop-ul asta a fost al meu dar i l-am vandut matusii mele mai ieftin ca aveam nevoie de bani si pana la urma tot eu ma joc pe el laughing. Ok, multumesc de raspuns, ai funda!

5 răspunsuri:
| AlexAvram94 a răspuns:

Trebuie sa il duci de urgenta la un specialist ca s-ar putea sa il strici in cat nu te astepti!

| maka30rockkuky a răspuns:

BUNA! TE SFATUIESC SA ITI CUMPERI UN COOLER, REPEDE. si laptop-ul meu este mare, am mers in altex am cam dat 60lei