| ELEMENT3110 a întrebat:

As vrea sa HOSTEZ un server si ma intrebam : Care ar avea mai mult succes? (Metin2, SA:MP sau Minecraft)Un argument ar ajuta.

Răspuns Câştigător
| fabian123321233 a răspuns:

Păi, cel mai mult de va ajuta Metin2. de ce?

Pentru ca Metin2 este un joc de Acțiune, Drama si Dragoste

mulți copii & oameni cauta un metin foarte frumos cu Rate bune LVL mare si cu pvp-pvm. de ce cauta pvp-pvm?

PVP- este un joc care isi faci Iteme usor, Bani mulți de castigat si PV mare

PVM - este cand trebuie sa bati animale sa cresti greu, bani grei itemele se fac greu, esueaza- armura, arma...,.

daca unesti pvp-pvm copii & oamneii for fi multi.

daca vrei un Metin2 fantastic de uimitor si cu Playeri foarte fericitii pune Ratele asa:

Rate de crestere: 1000%
Rate de Yang: 1000%
Rate te succes itemele: 1000%

daca vrei o reclama a Metinului pune-l pe un : Forum si pe YouTune care faci tu un Videoclip misto!

Crecă am fost de ajutor.

| ELEMENT3110 explică (pentru fabian123321233):

Sa pun si moduri pe sv?

| fabian123321233 a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Da pune multe moduri