| OnduDenis a întrebat:

Astazi am incercat sa imi fac cont pe 2 site.uri de Metin2 recent deschise. Imi zice ca numele sau email.ul sunt desa le.am schimbat de vreo 5 ori dar degeaba de ce oare? Cine ma ajuta primeste Funda

3 răspunsuri:
| LunaRisGuy a răspuns:

Da-mi linkul de la siteuri sa vad

| OnduDenis explică (pentru LunaRisGuy):

Pai nu mai tin minte link. urile si nici in istoric nu le mai am dar iti pot da altul de la Metin2Cora si la acesta imi apare fix la fel ro.community.m2c.ro/

| OnduDenis explică:

Pai nu mai stiu Link. urile dar nici pe Metin2Cora nu merge imi arata fix aceeasi chestie ro.community.m2c.ro/